Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel taşımacılık, genel olarak havayolu, denizyolu ve karayolu taşımacılığında tercih edilen bir nakliyat şeklidir. Bu taşımacılık türü, yüklerin bir konteyneri tamamen dolduramadığı durumlarda kullanılır, yani tam konteyner yükü taşımacılığın karşıtı olarak bilinen parsiyel taşımacılık sisteminde, konteyner içerisindeki yükler birden fazla alıcıya sahiptir. Konteynerin yeteri kadar dolmaması halinde, farklı şirketlerin yükleri de eklenerek taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Parsiyel yük taşımacılığının başarı ile tamamlanması için belirli noktalara dikkat etmek gerekir. Öncelikle  dağıtım sürecinin titizlikle tamamlanması oldukça önemlidir. Bu kriterler doğru yapılmadığı takdirde teslimatta gecikme ve büyük zararlar yaşanabilir.

Bu sebeple sorumlu kişilere bilgi akışının doğru yapılması, ekipman temininin standartlara uygun yapılması gerekir. Firmamız Tecrübeli, titizlikle sorumluluklarını yerine getirir ve profesyonel bir ekip ile hizmet vermektedir.

Kurulduğumuz günden bugüne kadar memnuniyet odaklı çalışmamız sebebi ile hem şehir içi hem şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetinde tercih edilen bir kuruluş olduk.

Evden eve nakliyat hizmeti almadan önce mutlaka ücretsiz eksper hizmetimizden yararlanarak teklif alınız.

Güvenli Taşıma

Evden eve taşınma sürecinde eşyalarınız güvenle nakliye ediyor ve depoluyoruz.

İstediğiniz Süreçte Teslimat

Taşınma ve nakliye süreci sizin kontrolünüzde tamamlanır. İstediğiniz süreci ve depolama hizmetini belirtmeniz yeterlidir.

7/24 Destek

Nakliye öncesi, nakliye esnasında ve nakliye sonrasında yardım ve taleplerinizi her an bizimle paylaşabilirsiniz.

Hak Nakliye Hemen Ara