Depolama Hizmetleri

Çoğu zaman yer bulmakta zorlandığımız her zaman kullanılmayan ya da atmak istemediğimiz eşyalar bakımsız kalabiliyor bazen de elden çıkarılmak zorunda kalınıyor. Manevi değeri olan eşyalar, hobi malzemeleri, mekan yenileme sırasında değiştirilmiş eşyalar ya da benzeri durumlarda yer kaplayan ya da gereksiz görülen eşyalar yer sıkıntısına neden olur.

Eşya Depolama Maddi kar ve güvenliği amaçlayan bir hizmet olup ev eşyası, makine, otel, motel, tatil yöreleri benzer biçimde sezonluk işletmelerin eşyalarının sigortalı olarak depolanması hizmetidir. Sizlere en uygun fiyatları, en yüksek kalite standartları çerçevesinde sunmaya çalışıyoruz.

Güvenlikli ve eşyalarının niteliklerine uygun biçimde gerçekleştirdiğimiz depolama hizmeti veren firmaların ortalamasının üzerinde niteliklere sahiptir.

Kurulduğumuz günden bugüne kadar memnuniyet odaklı çalışmamız sebebi ile hem şehir içi hem şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetinde tercih edilen bir kuruluş olduk.

Evden eve nakliyat hizmeti almadan önce mutlaka ücretsiz eksper hizmetimizden yararlanarak teklif alınız.

Güvenli Taşıma

Evden eve taşınma sürecinde eşyalarınız güvenle nakliye ediyor ve depoluyoruz.

İstediğiniz Süreçte Teslimat

Taşınma ve nakliye süreci sizin kontrolünüzde tamamlanır. İstediğiniz süreci ve depolama hizmetini belirtmeniz yeterlidir.

7/24 Destek

Nakliye öncesi, nakliye esnasında ve nakliye sonrasında yardım ve taleplerinizi her an bizimle paylaşabilirsiniz.

Hak Nakliye Hemen Ara